Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Podczas spaceru główną ulica Szklarskiej Poręby naszemu wzrokowi na pewno nie umknie Esplanada - Rodzinny park rozrywki, a dokładniej " Alpine Coaster". Jest to górska kolejka grawitacyjna, która przyniesie nam wiele emocji i podniesie poziom adrenaliny. Kolejka przeznaczona jest dla dzieci jak i dorosłych.  Sama konstrukcja ma ponad 500 metrowy zjazd, który poprowadzony został pomiędzy drzewami co dodaje dodatkowe emocje. Szczegółowo opracowana konstrukcja zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jak pozwala na samodzielną jazdę dzieci, które ukończyły 8 lat, ponadto 3latki również mogą wybrać się na przejażdżkę jedynie pod opieką osób dorosłych.

 W głębi parku znajduje się „Wieża emocji” , czyli zawieszona  na 12 metrach gondola, która w czasie 2 sekund opada bezpiecznie w dół. Pozwala ona przez chwilę poczuć stan nieważkości i braku kontroli. Z wieży korzystać mogą dzieci powyżej 5tego roku życia, których wzrost sięga 120cm.

Dodatkową atrakcją parku jest „Mini golf”, czyli pole golfowe posiadające osiemnaście pól do gry. Podstawą wygranej jest to, aby przy najmniejszej licznie uderzeń umieścić piłkę w dołkach. Ten rodzaj spędzania czasu jest fantastyczną ofertą dla rodzin bądź grupy przyjaciół, którzy swój czas spędzić chcą przy świetnej zabawie, pełnej humoru i śmiechu. 

Dla najmłodszych pociech w okresie wiosny do jesieni przygotowany jest „Labirynt” , jest to zadaszony dwupoziomowy domek pełen przeszkód, labiryntem korytarzy, basenem kulkowym ,do którego prowadzi ślizgawka ; oraz „Ogród Dmuchawców”, to ślizgawka, góra wspinaczkowa i tunel przeszkód.  To idealny raj dla maluchów. 

W podcieniach budynku Esplanada na dzieci czeka kolejna atrakcja jaką są wyścigi na elektrycznych samochodach i motorach. „Laser Ponton” są strzelającą  laserową wiązką pontonami na kółkach. Trafiony laserem zawodnik obraca się o 360 stopni z prędkością 6m/s. To zabawa nie tylko dla młodszych, ale również dla dorosłych.

Na miłośników potrzebujących mocnych wrażeń i przeżyć czeka symulator rodeo .

W sezonie zimowym największą atrakcją jest lodowisko, które zaprasza wszystkich miłośników zimowych szaleństw. 

Zimowe wieczory umili „Cafe Park Espanada” oferujące świetne kawy i herbaty, gorące czekolady oraz bardzo smaczne łakocie oraz piwa czeskie i regionalne; w czasie sezonu letniego czynny jest taras widokowy , na którym znajduje się leżakownia.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

  • Dla dzieci Dla dzieci
Zwiń Zobacz wszystkie (1)

Lokalizacja

Szklarska Poręba, ul. Pstrowskiego 5a
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
75742…
50242…
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
  • od 10:30 do 21:00
Data ostatniej aktualizacji: 26.06.2018, 10:03

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Esplanada
Park rozrywki
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 7 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook